Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striak elleni krém? Nektek mi...

Striak elleni krém? Nektek mi vált be? DM-ben vagy esetleg Avon, Orifleme?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi nem vált be nekem :(

de én amúgy is úgy tudom semmi nem jó rá!

2012. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az Avon Solutions terhességi csíkok elleni kréme nagyon bevált. A pirosas-lilás csíkjaimat bőrszínre halványította, alig látszik.

Persze mivel ez kötőszövet hasadás, hibátlan már nem lesz. Ha szoktál szolizni, akkor ott nem barnul le és akkor megint csak látszódni fog...

2012. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ha nekem fehérek a csíkok?
2012. jan. 27. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már megvannak a striák semmi sem jó rá, max halványul , sokan ismerős körben esküsznek a relax and tone ra, valami jó krém használatával, hát nem tudom lehet érdemes kipróbálnod :)

Szerintem a megelőzés segít , de az sem mindenkinél,ez is genetika szerintem ....

2012. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ajsa ***** válasza:
nekem a házi kozmetikumok váltak be, de nagyon. házi szappan, testápoló. Mióta semmi ásványiolaj nem ér a bőrömhöz látványosan javul. sőt a narancsbőröm is:)
2012. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már fehérek a csíkjaid, akkor ez a legjobb, amit plasztikázás nélkül elérhetsz... Illetve az önbarnító krém befogja, úgy emlékszem, ha azzal "barnulsz". (a 2. válaszoló)
2012. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!