Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen hajtöredezés elleni...

Ti milyen hajtöredezés elleni szert használtok?

Figyelt kérdés
nekem eléggé töredezik a hajam mert vékony szálú, meg vasalom is de elég ritkán. Kb. 3 havonta megyek fodrászhoz és vágatok a végéből de ugyanúgy töredezik! Én a Baby Liss használok sprayt, ezt fújom a hajamra mielőtt kivasalom de nekem nem túl sokat használ pedig nem olyan olcsó... kb 4000 Ftért van valami nagyon jó szer?
2012. jan. 20. 16:19
 1/5 szimi14 ***** válasza:
balzsam és hajpakólást :D
2012. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tui be fog válni!!!!Nekem nagyon jó volt!!! [link]
2012. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. jan. 20. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kallos termékcsalád vált be, mást már ki sem fogok próbálni. Próbáltam én gliss kurt, schaumát, syosst és végül egy nem túl drága termékcsaláddal érek el hihehetetlenül jó eredményt, pedig az első kallos termékemet már végős elkeseredésemben vettem meg. :D


Én a kallos placentás hajpakolását használom hajmosás után. Várok pár percet, hogy kicsöpögjön a hajamból a víz, törölközővel átitatom a nedvességet, majd felviszem a pakolást a hajamra. Nem tudom miért, de nálam ez úgy alakult ki, hogy ahogy felviszem jól bemasszírozom a hajba a pakolást, majd viszek fel még egy kicsit. Egy nagyobb befőttesgumival összefogom lazán a hajamat és felveszem a zuhanysapkát (azért kell a gumi, mert így könnyebb felvenni a zuhanysapit), majd törölközővel felturbánolom a fejem és várok legalább fél órát. Elvileg fél óráig kell rajta hagyni a hajon, de én van, amikor 40-45 percig is hagyom. Utána alaposan kiöblítem a hajam.

Megtörlöm, a törölköző rajtahagyom pár percig a hajamon, hogy felszívja a nedvességet.

Utána kallos hajvégápoló szérumot teszek a kezemre és egyenletesen eloszlatom a hajvégeimen. Nagyon jó puha, selymes lesz tőle a hajam vége és könnyebb kivasalni (korábban sprőd volt és alig-alig lehetett kivasalni).

Hajvasalás előtt pedig kallos hővédő hajvasaló permetet használok. Tincsenként fel szoktam csatolni a hajamat és fokozatosan engedem le a hajam úgy, hogy vízszintesen nagyjából egy-egy tncset szedjek le egyszerre és úgy fújok rá sprayt (így kisebb az esélye, hogy sokat fújok).


Amióta ezeket használom a hajam sokkal puhább, egészségesebb, és nem töredezik csak minimálisan.



Kallos placentás hajpakolás: 250-300Ft között van 275 ml-s kiszererelés és kb. 3 hónapig elég (pedig dús hajam van): [link]

Kallos hajvégápoló szérum: viszonylag kicsit kiszerelésű, 450-500Ft között van, de annak ellenére, hogy kis kiszerelésű én már több, mint 2 hónapja használom és még félig van. [link]

Kallos hővédő spray: nem tudom milyen kiszerelésű, 300Ft körül van, de nagyon jó. Hogy meddig elég, nem tudom, én is csak 3 hete használom, de érezhetően jobb a hajam, mióta használom. [link]


Az ár/érték aránya szerintem nagyon jó, és mivel nem drágák én azt mondom, érdemes lehet kipróbálni.

16/L

2012. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. jan. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!