Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket vegyem meg? Serical...

Melyiket vegyem meg? Serical Placenta, Frutta, Carotta vagy Latte?

Figyelt kérdés
Festett, félhosszú, könnyen zsírosodó de nagyon száraz és töredezésre hajlamos hajam van.
2012. jan. 18. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem placentás van,jobb mint a semmi,de amikor elfogy váltok a latte-ra. szerintem próbáld meg a latte-t.
2012. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Latte

Hetente, vagy kéthetente hagyd 20 percig a hajadon, csodát tesz. Én már csak balzsamként használom, csak havonta egyszer hagyom sokáig a hajamon.

2012. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
placenta
2012. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
latte - nekem van és imádom
2012. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam, hogy addig jó csak, amíg használom..aztán ha abbahagyom, akkor meg olyan mint volt majdnem. Nekem a BES Nutrivo jött be most. 1000 ml, és 2200 HUF fodrászkellékesnél.
2012. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lattét használok. Imádom!! :) és kb ugyanez, mint a te eseted, festett félhosszú kb a ahajam, zsírosodik és törik... :))
2012. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a kéz mindenkinek. A Fruttát és Carottát nem is próbáltátok amúgy?:) Azt a másik terméket még életemben nem láttam sehol sem, pedig már 2 fodrászkellékesben is voltam:/
2012. jan. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!