Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mindig ugyanazzal a festékk...

Ha mindig ugyanazzal a festékkel festem a hajam, előbb vagy utóbb világosabb lesz?

Figyelt kérdés
Csokoládébarnára festettem egy ideje az amúgy világosbarna hajamat. Most volt egy olyan 1,5-2cm-es lenövésem, és kitaláltam, h befestem egy sötétszőkével, ami a saját hajszínemnél azért világosabb, de nem sokkal. A lenövést pont olyanra fogta be, ahogy a dobozon ígérték, ugyanakkor nem látom, h a festett hajamat egy kicsit is világosította volna.Magyarul most jobban látszik a lenövés. A kérdésem az, hogy muszáj lesz vagy kivárni míg lenő vagy leszívatni, ha ezt a színt szeretném? Vagy ha mindig ezzel festegetem 3 hetente, előbb vagy utóbb a festett rész is igazodni fog? Köszi a válaszokat.
2012. jan. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: a világos hajfesték nem ér semmit a sötétebbre rákenve. Fordított esetben is ledobja magáról, de így konkrétan nem ér semmit. Marad az általad is felvetett két alternatíva, olló, vagy leszívatás.
2012. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a festék bizony nem világosít. amelyik világosít, az meg ugye már más hatáselvvel.

Marad a leszívás, vagy a kivárás, én az előbbre voksolok, az utóbbi elég igénytelenül fest azért. :S Egyszer megcsináltatod normálisan fodrásszal, árban és rongálásban is kevésbé árt szerintem, mint 3 hetente festegetni. :S

2012. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..ettől féltem.
2012. jan. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!