Póthaj kérdések?

Figyelt kérdés
Elvan töredezve a hajam vége, pedig már hosszú hajam van kb. köldökömig ér. Szeretném lenyíratni így a vállamig, de a rövid haj nemigazán passzol nekem ezért gondoltam meghosszabítani a hajamat és hallottam a póthajról, hogy csak felkell illeszteni és kész is. Én erről sokat nemtudok, mondanátok hol tudok beszerezni, mire kell figyelni vele? köszi előre is
2012. jan. 17. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a vége el van töredezve, miért kéne levágatni vállig érőre a hajad? Menj el 1-2 havonta vágatni 2 centit és akkor nem lesz baj a törött végekkel.
2012. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert vasaltam és nagyon tönkre tettem..bánom is :/
2012. jan. 17. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem :/ A vasaló nekem is szétszedte a hajam régen és addig töredezett, amíg le nem nőtt az a rész, amit tönkretettem vele :( Tényleg jobb akkor, ha levágatod és újrakezded a növesztést :) Sok sikert hozzá! :) Póthajról nem tudok sok mindent, de nekem a ricinusolajjal sikerült a vállig érő hajamból 1,5 év alatt derékig lenöveszteni. Ha gondolod, próbáld ki!
2012. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek póthaja van.

Amúgy alapból barna a haja de befestette feketére és ahoz vett fekete póthajat. Nem mondom, hogy nem áll jól neki de viszont valami eszméletlenül látszik, hogy póthaj. Ha kivan engedve akkor is mert neki alapból váll alá ér egy kicsit a haja és ha a hosszút hajat előre rakja akkor hátul nagyon látni , hogy pót.

Na meg akkor is amikor összefogja.

Szerintem gondold meg. Bár attól is függ milyet veszel..

2012. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először próbáld ki ezeket az olcsó csatos, mű - póthajakat. Ha utána is tetszik, akkor vehetsz drágábbat is. Ezt szokták ajánlani. 400ft körül van egy tincs, de ezt se mosni, se vasalni, sem festeni nem szabad. Kis csitt-csatt szerű csatok vannak rávarrva a tincsekre. Ezzel tudod belerakni a hajadba, reggel belerakod, este pedig kiveszed.

Most nekem is az van, sajnos tényleg látszik, hogy mű meg nekem eléggé gubancolódik :S

De létezik ilyen is, létezik rendes hajból is ilyen csatos megoldás, az olyan 11 -12ezer forint körül van, ha olyat szeretnél szólj és segítek! Írj privit :)

2012. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem póthajat ne rakass fel nekem is van és ez még jobban töredezik mint az eredeti(Halott haj)!Minden héten legalább egyszer kell vágni belöle 1 cm-t.Én azt tanácsolom elösször próbáld ki ezt a felcsatolhatos hajat.És ha nem tetszik próbáld ki a póthajat.Lehet,hogy neked jobban bevállik mint nekem!
2012. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!