Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikorra nő vissza az a szempil...

Mikorra nő vissza az a szempilla amit kiszedtem mert. (? )

Figyelt kérdés
egy "tőből" 4-5 szempilla nőt ki, és nem tudtam rendesen kispirálozni, meg még egyet ami ferdén nőt. mikorra nől vissza?
2012. jan. 15. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
huh.. szempilla kiszedni?? huh.... az fájhatott
2012. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem is biztos hogy egyáltalán visszanő,ha meg kiszedted akkor miért akarod?
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nemfájt.

Mint már említettem azért szedtem ki mert, egy tőből nőt ki több szál ami nem nézett ki valami jól. mielőtt leszólnál olvasd el a kiegészíts.

2012. jan. 15. 19:41
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
nem szóltalak le bocs ha annak tűnt :8 am kenj rá ricinusolajat az növeszti..vagy tincses műszempillából ha egy tincset oda rakatnál?..:)).ennyit tudok.
2012. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj, én bocs, hogy "félreértelmeztem" a hozzászólásod. Még várok pár napot ha nem nő megyek veszek ricinus olajat úgy is sok jót hallottam róla.
2012. jan. 15. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Néhány hét után visszanő. Kicsit lassabban nő mint a szemöldök.
2012. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
A teljes szempillasorod nagyjából 3 hónap alatt cserélődik ki. Szóval 3 hónapon belül mindenképp vissza kellene, hogy nőjön. Ha könnyen ki tudtad húzni, akkor valószínűleg már gyenge volt és magától is hamar kiesett volna, és hamarabb ntt volna új helyette. Ha kicsit nehezebb volt kihúzni, vagy esetleg fájt is, akkor még eltarthat egy darabig amíg visszanő. A ricinus nem gyorsítja meg a folyamatot (pontosítanék: nálam nem vált be se a szempillámon, se a hajamon), de szebb lesz tőle a szempillád.
2012. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is kitéptem egyszerre 4 szálat, mert a hülye spirál beleakadt :D 1,5 hét elteltével láttam a kis pillákat kibújva, a 3.-4. hétnél pedig már ugyanakkorák voltak mint a többi :)
2012. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég sok idő, 4hét kb még rendesen visszanő:(
2020. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem már több mint 1 hónapja hiányzik néhány szál de még mindig sehol semmi...
2022. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!