Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4-5 év borotválkozás után...

4-5 év borotválkozás után mennyire elviselhető az intimgyanta és a hónaljgyanta?

Figyelt kérdés
A hónaljamat kb 5 vagy lehet már 6 éve hogy borotválom, a intim részt pedig kb 3-4 éve, ezek után kibírható lenne még a gyantázás, vagy inkább ne is szenvedjek vele? Nem vérezhet, sebesedhet ki ha legyantázzák?

2012. jan. 13. 15:17
 1/8 anonim válasza:
először is mindenképp menj kozmetikushoz. ne is próbálkozz egyedül, mert jól nem sülhet el. olyan kozmetikushoz menj, aki nem görgős gyantával csinálja, mert az sokkal jobban fáj, mint a hagyományos kézzel felkenhető. fájni fog, de kibírható. főleg ha az elsőn túl vagy, akkor már nem olyan gáz. ja és ne hagyd, hogy megnőjön túl hosszúra, mert akkor is fáj. de a túl rövidet meg nem szedi ki, szóval egy 1 cm körüli szerintem jó.
2012. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Nem tudhatjuk neked mennyire elviselhető. Nekem mondjuk semennyire, már a lábamon is rettenetes. Szóval marad a borotva.
2012. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a bőröd akkor kisebesedhet könnyen.
2012. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kibírható a fájdalom.Kivérzés megtörténhet,de az azonnal megszűnik.Inkább a nem helyes kifeszítés okoz bevérzést.A fertőtlenítő kihagyása meg szőrtüszőgyulladást.
2012. jan. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy nem magamnak akarom legyantázni :)
2012. jan. 14. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezekre figyelj!
2012. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút elviselhető, pedig én aztán nagyon rosszul tűröm a fájdalmat! :)

Az a lényeg, hogy egy normális kozmetikushoz menj és mondd el neki, hogy már évek óta borotválod.

Kb. 1 cm hosszúra hagyd megnőni a szőrt.

Az intimgyanta max. fél óra, a hónalj pedig 5-10 perc. Ennyit havonta 1x azért ki lehet bírni :)

2012. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jan. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!