Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket használjátok?

Melyiket használjátok?

Figyelt kérdés

1.Halolajat használtok, vagy nem?

2. Kefével, vagy fésűvel bontod ki a hajad?

3. 2 az egyben sampon és balzsamot használsz, vagy külön-külön?

4. Hajmosás után szoktál hajkondicionálót használni?


2012. jan. 12. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem. Mire jó a halolaj? Bár gondolom, az én zsírosodásra hajlamos hajamnak nem tenne jót..


2. Kefével. Fésűvel csak a választékot csinálom.


3. Nem használok 2 in 1 termékeket, nem hiszek bennük.


4. Igen, az Elseve spriccelős kifésülő balzsamját, a töredezettség elleni változatot. Tényleg szebbek tőle a hajvégeim, könnyű kifésülni vele a hajat, és nem kell kimosni. Nem nehezíti el a hajamat.

2012. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem és én sem tudom, hogy mire jó. Bár egyszer mikor kicsi voltam talán kaptam a kezemre, mert nagyon száraz volt és foszlott a bőröm.


2. Mikor melyik. De általában kefe. Választékot szintén fésűvel.


3. Attól függ milyet vesezk. Ha 2in1 akkor az, ha rendes akkor sem használok balzsamot. Nagyon zsírosodik a hajam tőle.


4. Nem szoktam. Szerencsére nagyon jó hajam van, nem törik és szép hosszú. Pedig minden nap vasalom. Pár hónapja kaptam ajándékba hajvégápolót azt elhasználtam és ennyi. magamtól nem költöm rá a pénzt, mert fölösleges.

2012. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Hajolaj vagy halolaj? Egyébként nem használok, ha hajolaj (és elírás) akkor gondolom, valami hajtápláló olaj lehet, de nem ismerem. Helyette néha olívázom.

2. Bontófésűvel, ez egy ritkább fogú fésű, egy soros, és a fogak töve egymás felé kicsit 'recés'.

3. Használtam már Avonos-at, akkor megtette, de semmi különöset nem tapasztaltam, egy sima hajápoló sampon ugyanazt nyújtja(legalábbis az én hajamnak, pl. Gliss Kur)

Pakolást viszont rendszeresen használok,-ha esetleg ez érdekel...:)

4. Jelenleg igen, hajpermetetet, ez most megint egy Avonos darab, egyszerű hajápoló, a hajvégekre pedig hajmosás után és 2 hajmosás közt is hajvégápoló szérumot.

Formázáshoz pedig hővédő spray-t. Az most T&G, de nem olyan jó, mint a Got 2 Be!

2012. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Mostanában nem használtam, de amúgy szoktam kókuszolajat tenni a hajamra. Ilyenkor télen inkább mindenféle szérumokat meg sprayket fújok és kenek rá, nem tudom miért, de azok jobbak ebben az évszakban.

2. Ritka fogú fésűvel kibontom, és utána néha átkefézem vaddisznósörte kefével.

3. Mindig külön-külön.

4. Igen, sima balzsamot vagy pakolást, leave-in balzsamot, meg mosások között kifésülő sprayt vagy hajvégápoló szérumot. Nyáron csak sampon+balzsam+olaj.

2012. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!