Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna hajat mennyire...

Világosbarna hajat mennyire színezi a szőke színező hajhab?

Figyelt kérdés

Világosbarna hajam van, természetes, nem festett, ilyesmi színű kb: [link]

Szőke színező hajhab (ilyen márkájú, mint a 2-es képen: [link] mennyire színezné be? Csak felfrissítené a hajam színét, és adna mondjuk egy szőkés csillogást, vagy ez be is fogja valamennyire?

Tudom, a barna hajat elvileg nem fogják be a szőke dolgok, de nálam valahogy nem így van, még egyszer régebben festettem sötétszőke hajfestékkel pár vékony csíkot a hajamba, és az gond nélkül befogta szőkére.

Egy ilyen színező hab is képes ilyenre? Mert azért nem szeretnék szőkében díszelegni, csak egy kis aranyos csillogást akarnék, vagy egy nagyon pici világosodást.



2012. jan. 12. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy teljesen képben. :)

A színezővel nem lehet világosítani. Hajfestékkel viszont igen. Ha szőkét akarsz, festéket használj, színezővel csak az árnyalaton tudsz változtatni (aranyos, vöröses, lilás, ilyesmi)

2012. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, és is így gondoltam, csak egy kis aranyos csillogást szeretnék, nem szőke hajat, bocsi ha nem voltam esetleg egyértelmű. Szóval akkor ilyenre pont jó ez a hajhab :)
2012. jan. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!