Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajamat szőkére,...

Befestettem a hajamat szőkére, de eléggé sárgás lett. Ezt el lehet tüntetni valahogy, anélkül, hogy befesteném?

Figyelt kérdés
Pl. valamilyen samponnal, vagy házilag, vagy valami
2012. jan. 12. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szőkítetted?
2012. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Schauma lila flakonos, én is használtam, amíg sárgás szőke volt a hajam :)


[link]


Pontosan sárga hatás ellen való, ősz és szőkített hajúaknak! Csak arra kell vigyázni, hogy a tövekbe ne dörzsöld bele nagyon a fejbőrödnél, mert megfogja és lilás lesz :) Maga a sampon lila, de pont az adja a hatását. Hagyd rajta mindig kicsikét, pár percet, és mosd le.


Ápoló balzsamot használj utána mindenképp!

2012. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mindig használok balzsamot, különben mióta szőke a hajam kifésülni sem lehetne, de azt, hogy csináljam, hogy a fejbőrömet ne? azt úgy hogy? vagy csak nem annyira?
2012. jan. 12. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
A fejbőrödbe ne dörzsölgesd, vagy ha mégis, akkor utána többször kell leöblíteni, nehogy megfogja, én ugyanis ezt nem tudtam, és igencsak lila lett a fejbőröm :) Ami persze aznap kikopott róla, de azért érdekesen festett :)
2012. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha első festés, akkor legközelebb már világosabb és kevésbé sárgás lesz. Addig is használj hamvasítósampont.


Ha viszont az árnyalat meleg szín, akkor hamvasítsd ideiglenesen hamvasítósamponnal, és válassz legközelebb hamvas árnyalatot.

2012. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És a shauma hamvasító samponja az jó? amm előszr lett befestve a hajam 9 es árnyalatra, de tényleg nagyon sárga lett...

viszont a hamvasító samponra zt írják, hogy nagyon kivilágosítják a hajat.. ez milyen mértékben igaz?

2012. jan. 12. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt cáfolom hogy rajta kell hagyni! Ez nem pakolás hanem sampon. Nekem is sárgás volt a hajam, kipróbáltam és segített viszont helyenként sárgás maradt.
2012. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én rajtahagytam pár percig, és nekem egy szál sem maradt sárgás :)


Nem csak a pakolásokat kell rajta hagyni a hajon, hanem azon szereket, amiktől intenzív hatást várunk. No, a Schauma ilyen. Nekem nem maradt sárgás tincsem. Mert én rajtahagytam picit.

2012. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nyird le kopaszra
2012. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy-két nem helyes válasz.

A Shauma hamvasító sampont úgy kell használni, mint a normális sampont, DE amikor felhabosítottad a hajadon, legalább 5 percig maradjon rajta! A fejbőrt nem fogja meg,és a következő mosásig tart. Ha valakinek károsodott a haja, előfordulhat, hogy a nagyon sérült részekbe bejutnak a pigmentek, és ott intenzívebb lesz a hamvasság.

Van, aki azt veszi észre, hogy szárazabb lesz tőle a haj, de ezen lehet segíteni ápolókkal.

Még valamit: ha nagyon sárgás a haj, mert nem lett jól leszőkítve, vagy nem lett jó a festés, ettől még nem lesz tökéletes az eredmény, csak tompít a nem kívánt árnyalaton.

2012. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!