Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington hajszárító. Melyik...

Remington hajszárító. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Indokold is meg kérlek:)



2012. jan. 11. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A Remington hajszárítók jók, szóval bármelyiket is veszed nem lesz rossz. Én az elsőt mondanám ezért: 'A beépített kerámia és turmalin betét egyenletes hőmérsékletet és anti-sztatikus hatást biztosít.' Mivel a másikon az akasztót tudod nélkülözni és én még soha sem takarítottam a hajszárítómat mégis tökéletesen működik.:)
2012. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az első van meg, meg vagyok vele elégedve, de csak azért választottam, mert göndör hajamat diffúzorral szárítom általában. Ha a második egy másik márka lenne, akkor egyértelműen a remingtont mondanám, de így nincs nagy különbség. Ha nincs szükséged a diffúzorra, és a második olcsóbb, akkor válaszd azt. :)
2012. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20:13-as vagyok, a másodiknál is van turmalin és kerámiabetét. A másodiknak 2100 W a teljesítmény, az elsőnél pedig "csak" 2000, de a göndör hajat amúgy is csak alacsony fokozaton szárítom, különben szétfújná a fürtöket. És az elsőnél van eco üzemmód is, de azt még soha nem használtam.
2012. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig úgy vagyok hogy az első, a másodiknak kicsit nagy az eleje ezért nem lehet kényelmes a használata. Köszönöm a válaszokat, de jöhetnek még:) Ment a zöld kéz:)
2012. jan. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!