Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek hogy vált be a ricinusol...

Kinek hogy vált be a ricinusolaj kezelés hajra? (tapasztalatokat szeretnék)

Figyelt kérdés

Ha bevált akkor még a következő kérdéseim lennének még:

Kb. hány kezelés után hatott?

Mennyit nőtt tőle a hajad a kezelés közben és után?

Meddig kell használni hogy látható eredménye legyen?


2012. jan. 11. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

1.Hú,hogy hány fogalmam sincs. Csak úgy "unaloműzésként" kezdtem bele,hogy lesz ami lesz,de ha jól emlékszek 1-2 hónap mire látszott,hogy használok valamit,mert eddig alig akart nőni,de egy héten csak egyszer használtam.

2.Nem mértem,szóval erre se tudok pontos választ adni,de mint mondtam látni lehetett,hogy nőtt,a barátaim is dicsérték :)

3.Erre is adtam választ :D

2012. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tényleg hullhat is tőle a haj??
2012. jan. 15. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott.
2012. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált.

Már az első kezelés után éreztem hogy puhább, selymesebb de növést azt 3 hát után láttam (heti egy kezelés)

Egyenlőre kb 3-4 cm-t nőtt a hajam. Kezelés közben vagy után azt nem tudom hogy mikor nőtt egyszer csak arra lettem figyelmes hogy hó hosszabb a hajam...

Én folyamatosan használom, mert ez nem egy olyan dolog, hogy elkezdett gyorsan nőni és akkor ez utána mi8ndig így lesz. Hanem mindig ahogy teszed rá az olajat az kifejti serkentőhatását és annyi. Ahányszor használod annyiszor nő a hajad (teszem azt kezelésenként 1 cm-t - ha heti 1 használod akkor az 4 cm-t egy hónapban, de heti 1-nél nem szabad többször mert hagyni kell pihenni a hajat, nem szabad ennyire leterhelni...)

2012. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én kb. 6szor használtam, hetente egyszer, pár órát hagytam rajta, és a hajam erősebb lett, sokan mondták is, szóval csak ajánlani tudom:)
2012. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap alatt 11 cm ert nőtt. Nagyon megvagyok elégedve vele, csak tisztán magában enyhén előmelegitve kenem fel heti egyszer.
2012. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én múlt hét csütörtökön kezdtem el használni a ricinust azóta 2x hasznéltam és azóta fél cm nőt a hajam 6nap alatt és sokkal puhába és fényesebb de viszont hamarabb zsírososik de megéri nekem mert eddig havi 1cm nőt a hajam :)
2012. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és sűrűsödni is fog a hajam a használatától és megáll a hajhullás is tőle? mert én ezek miatt vásároltam, de még nem próbáltam ki.
2013. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!