Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időközönként váltasz...

Milyen időközönként váltasz sampont?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor az éppen aktuális elfogy, általában másikat szoktam venni, mert szeretek újakat kipróbálni. Nagyjából havonta vagy másfél havonta kell új sampont vennem, mert nagyon hosszú hajam van, így sok kell rá.
2012. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán, ha nincs az amit használok(most a fekete gliss kur a nyerő), akkor kényszerből veszek másfélét, de márkát nem nagyon váltok, nagyon kényes a hajam(mondjuk szőkítve van :D), és fejbőröm is, csak a gliss kur vált be rá :)
2012. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Allerima ***** válasza:
Én mindig amikor az előző elfogy. Mint minden "tisztítószert" ami bőrrel érintkezik, ezt is váltani kell pár hetente. Én is Gliss kur-t használok jelenleg, de Garnier Fructist is szoktam, főleg balzsamba mert az nagyon jó.
2012. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a kedvencem, és azt szoktam felváltva egy másikkal használni. A "másik" az mindig másfajta, ha elfogy új márkát veszek.

De nálam a felváltva azt jelenti, hogy mondjuk 2x-3x a kedvencemmel mosok hajat, utána 1x a másikkal, és így tovább. Ennek megvan a konkrét oka, de azt most nem részletezem, hosszú. :)

2012. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!