Miért ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

mások folyton vasalják,meg mindent csinálnak vele,én meg néha vasalom,karácsonyra kaptam hajvasalót,azóta máris annyira szétcseszte a hajamat,hogy észrevettem,hogy van egy olyan hajszálam,aminek a vége ilyen ketté áll


de amíg nem vasaltam,akkor is ez volt basszus,mindig töredezett,ráadásul nem is nő,hanem már kb egy éve ugyan akkora


pedig amúgy nem rossz a samponom se,és nem is mosok túl gyakran hajat,hetente 1x,max 2x,de azt is ritkán,csak akkor amikor tényleg zsíros lesz


mit csinálok rosszul? miért ilyen szar a hajam? csak én vagyok ennyire szerencsétlen?


2012. jan. 9. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Gének. Hajnövekedésre meg ricinusolaj,a töredezett részt meg vágasd le :)

Egyébként én is ebben a cipőben vagyok,csütörtökön én is megyek vágatni.

2012. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
rossz a samponon, és sampont váltottam, Bánfit használtam, igaz kellemetlen szagú ,de azóta kétszer is voltam fodrásznál 2x3centit vágatni, október óta használom, szedj mellé biovannet, meg néha rakhatsz pakolást a hajadra, pl : tojássárgája+méz+olivaolaj+ricinusolaj(gyógyszertárban kapható 200ft)felpakolod,kicsit hajszárítóval megmelegíted,majd fóliába becsomagolod, sapka rá, és 1-2óra múlva sörrel öblíted,gyönyörű lesz tőle a hajad 20L
2012. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cze ***** válasza:
100%
vágass a végéből
2012. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

félek vágatni most a végéből,mert kb egy éve lett levágva,akkor is pont ezért,mert töredezett,meg meguntam,hogy túl hosszú volt és gondoltam,vágatok belőle egy picit...és azóta asszem vagy 1 cm-t nőtt

és félek,mi lesz,ha a ricinus olaj sem használ meg az ilyenek?

2012. jan. 9. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
akkor hajklinika:) ott megvizsgálják a fejbőrödet és írnak fel több 1000forintos samponokat,szérumokat, amik beválnak :) 2.voltam
2012. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is szeretnél hajvasalót használni, próbáld ki a hővédő spray-ket.
2012. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tényleg ez is jó ötlet :D
2012. jan. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!