Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez allergia? Be merjem festeni?

Ez allergia? Be merjem festeni?

Figyelt kérdés
A hajam színe sötétszőke-világosbarna. Eddig még nem volt festve, de már régóta tetszik a világos szőke haj, így megvettem a Palette Deluxe 218 sarki ezüstszőke [link] hajfestéket. Szombat este 22 körül csináltam meg a bőrpróbát. A könyék hajlatomon csináltam, mert a használati utasításban ez van, de anyu mondta, hogy a fülem mögött csináljam meg mert ott kell így végül mindkét helyre tettem. Eléggé viszketett de azért kibírtam a 45 percet. Miután lemostam a könyékhajlatomon nem volt semmi, viszont a fülem mögött apró fehér foltok jelentek meg abban a körben amit bekentem. Nem fájt, nem viszketett utána, és a fehér foltok másnap reggelre nyom nélkül el tüntek. Ma este jár le a 48 óra, és végül is nem tudom ez most allergiának számít-e, befessem? Mamám allergiás a hajfestékre és van egy bnőm aki 2 hétig kórházban volt mert bedagadt tőle a feje, így kicsit meg vagyok ijedve el bizonytalanodtam most:S
2012. jan. 9. 17:04
 1/1 cze ***** válasza:
az oxidáló szer miatt volt de ez természetes főleg szőke hajnál,csinálj még egy tesztet
2012. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!