Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Ilcsi termékek fokozottabba...

Az Ilcsi termékek fokozottabban okoznak allergiát? Miért van ez így?

Figyelt kérdés

2012. jan. 9. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de honnan tudod? Vagy hol hallottad? Csak azért, mert én allergiás lettem dm-es arckrémre, nagyon csúnya foltos lett a bőröm, és barátnőm most hozott nekem ilyen Ilcsi krémet, hogy kipróbáljam, mert ez állítólag sokkal jobb a bőrnek. De így akkor nem tudom. :S Nem szeretnék megint kiütéseket.
2012. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel növényekből, gyümölcsökből, gyógynövényekből állnak, amikre manapság egyre többen allergiások. De ha nem próbáltad, honnan tudhatnád, hogy te is az vagy, vagy nem.
2012. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Interneten olvastam, illetve kozmetikus mondta.
2012. jan. 9. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban azért,mert növényi alapanyag.Sokan allergiások ez a kozmetikumban is benne van.Az egyéni allergia más,azt nem tudhatod,csak,ha az első alkalommal kellemetlen.
2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fokozottabb. Csak tudni kell, h mi való a bőrödre. Semmivel sem nagyobb az allergia kockázata, mint a drogériás kemikáliákkal, szintetikus anyagokkal. Érdekes, h régen mindenki csak növényeket használt...tudták, h mire mi a jó...nem volt bőrprobléma. Most meg mindenki mindentől bepirul, kiütéses lesz...érdekes ezen elgondolkozni. Az ilcsi nem okoz allergiát, csak ha allergiás vagy egy növényre. Különben nem. Érzékeny bőrre meg csipkebogyó habkrém való..azzal biztos nem fogsz mellé.
2012. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elég sok mindenre allergiás vagyok, de még soha semmi bajom nem volt Ilcsi termékektől, pedig régóta ezeket használom.
2012. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyum kozmetikus és az egyik vendégének a bőrgyógyász tönkretette a bőrét szteroidos krémekkel. Nagyon érzékeny a bőre egyébként és ilcsivel most olyan gyönyörű lett, h nem győz hálálkodni. A csipkebogyó habkrém hozta neki rendbe az arcát.
2012. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én allergiás vagyok rá és vendégeim 70%-a
2014. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!