Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőrhöz, kék szemhez...

Világos bőrhöz, kék szemhez milyen hajszín jó?

Figyelt kérdés
Sötétszőke hajam van, de mindig van benne egy kis vöröses csillogás, mert a szőke melír mindig besárgul. A bőröm elég fakó, világos, igaz könnyen barnul, de nem szabad napoznom a temérdeknyi anyajegyem miatt, így nem is próbálkozom ilyen melegbarna, aranybarna színekkel. Milyen árnyalatot ajánlotok?
2012. jan. 8. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy képet nem tudsz mutatni? :)
2012. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Kb ilyen a hajszínem és a szemem, bőröm, bár a szemöldököm világosabb.

2012. jan. 8. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal szőkébb vagy fekete. szerintem kékszeműeknek nemcsak a szőke áll jól, de az már a te ízléseden múlik.
2012. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval 100%-an egyetértek!! Vagy világos szőke vagy fekete!Mondjuk ez a kép erről a nőről borzalmas..Te sminkelsz? Mert az sokat dob. Meg hogyha kicsit sötétebb bőrt szeretnél szolizást is ajánlom.
2012. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szőke

de semmiképpen sem sötét hajszín mert attól hulla leszel

2012. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szőke
2012. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kék szem és világos bőr, akkor valami szép vörös. de ha tetszik a szőkéd, csak besárgul, akk hamvasító sampon!!!
2012. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 karool. válasza:
sziasztok nekem is világos börőm van de azért hamar barnulok ha ugyvan és kék a szemem . középbarna a hajszínem és most szeretném énis befesteni és nem tudom eldönteni hogy a sötétebb vagy a világosabb hajszínnel próbálkozzak.szerintetek?
2012. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!