Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet anyajegyet...

Hogyan lehet anyajegyet leszedetni?

Figyelt kérdés

van egy anyajegy a homlokomon, ami úgy néz ki, mint egy nagy pattanás, és nagyon idegesít..

el lehet úgy menni, hogy a szüleim ne tudjanak róla?


2009. máj. 24. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyászhoz kell elmenni vele, hogyha nagy az anyajegy akkor valószínűleg sebész úton kell eltávolítani, azaz kivágják és összevarrják. A lézeres megoldás (szerintem) nem nagyon működik ilyen estben.

Szerintem jobban tennéd, ha elmondatnád a szüleidnek, vagy hogyha nem egyeznének bele, akkor elmehetnél az orvoshoz először egyedül, és megkérhetnéd, hogy segítsen őket rábeszélni, mert az anyajegyeknek rengeteg veszélye van, nagyon sokszor elrákosodnak..

Hogyha viszont kivágják az anyajegyet, akkor valószínű, hogy a helyén egy is fehér csík lesz.(a varrat helyén)

2009. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arcon sztem inkább a lézeres megoldás a jobb mert nincs varrat utána, nekem a hasamon vágtak ki egyet elég ronda mai napig a heg, pedig azt mondta h direkt ugy varrja h ne legyen csúnya. Viszont volt kettő amit lézeres megoldással szedettem le, az egyik visszanőtt a másik nem.Mindenképp menj bőrgyógyászhoz előtte és ő elmond mindent ami fontos.
2009. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!