Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok! Nektek bejön ha egy...

Meláni-- kérdése:

Srácok! Nektek bejön ha egy lányon a kivasalt egyenes félhosszú (barna) haj?

Figyelt kérdés
Mert imádom ha kivanvasalva, nempedig összevissza áll mintha most keltem volna fel, a göndört pedig nem tudom magamnak szépre megcsinálni
2012. jan. 5. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, nekem bejön (:

18/f

2012. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Be ám, a szép hosszú vasalt haj az ideálom:)
2012. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De a hosszú haj néha olyan lenyalt tud lenni.A hullámos,hosszú senkinek nem jön be? :(
2012. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*hosszú,vasalt haj
2012. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dehogynem,nekem is hosszú hullámos van és nagyon szép dús:D nemúgy mint mikor régebben kivasaltam néha-néha.
2012. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a természetest szeretem a legjobban
2012. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nekem ezerszer jobban tetszik a hosszú hullámos haj. Sokkal szebb. Az egyenes olyan semmilyen.
2012. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 skate girl ***** válasza:
Én lány vagyok ugyan, de egy jó tanácsot, mindenképpen fogadj meg! Ne vasad a hajadat max 1 héten 1-szer, mert szét fogod cseszni.... én is vasaltam, de még időben abbahagytam, különben nemek is "leégett" volna. a ahaj is nagyon fontos, de ha úgy megszárítod ahogy szeretnéd akk szépen beáll, és vallak hajformázó spray-k is, amik tápláló hatásúak is.
2012. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!