Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módjai vannak a hajdúsí...

Milyen módjai vannak a hajdúsításnak?

Figyelt kérdés
A hajam mennyisége nem túl sok, egy kis tupírozás mindig elfér itt vagy ott, mindig örökös probléma ez reggelente. Mit tehetnék? Hajdúsító samponok és habok millióit kipróbáltam már, de nem használtak. Van olyan fazonú frizura, amivel egy kicsit dúsabbnak tűnhetne a hajam? Póthajazásról, hajfelvarrásról (kizárólag a dúsítás érdekében) mi a véleményetek? Köszi a válaszokat előre is! :) 16/L

2012. jan. 5. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

maximum hajfelvarrást ajánlok, nekem a hőillesztés elüntette a fél hajam:) ha esetleg ezt se, akk csatos megoldás:) minden reggel be lehet csatolni...seccpecc alatt:) lehet kisebb mennyiségben is venni pothajat:) és az nem kényelmetlen, nem kell vele hajat mosnod, és nem kell benne aludnod:)

23L

2012. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hajtőemelő és sima dauer is. Nekem bevált, végre van hajam:-)
2012. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hajtőemelő dauert lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnod.


Nekem dúsítás céljából lett feltéve póthaj (hőillesztéses). Szeretem, csak magával a hajjal elég sok macera van (nagyon kell figyelni az ápolására, mivel nem "élő" haj).

2012. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lépcsőzetesre vágatod a hajad, akkor dúsabbnak tűnik majd. Gondolom húzza a súlya, nekem sincs sok hajam, pont így vagyok vele, mint te. Vágasd tépettre, így jóval dúsabbnak fog tűnni, nekem is mindig ez van.:) A póthajat én elítélem, bár nem használtam még, de azt hallottam csak, hogy rengeteg macera van vele, sokat kell foglalkozni vele, stb... Én nem ajánlom, bár nem próbáltam még, inkább vágasd így lépcsőzetesre.:)
2012. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!