Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mennyire zavart volna...

FFDP kérdése:

Lányok, mennyire zavart volna ez titeket?

Figyelt kérdés

Valami rosszat ehettem és kijött rajtam vagy négy (nem akkora hatalmas, de azért nem is kicsi) pattanás. Úgyhogy (amúgy tapasztalatlan vagyok ebben a témában) raktam rá korrektort, de nem tudtam, hogy ennyire feltűnő lesz és eléggé látványos volt :S Van aki kiröhögött. És a gond az, hogy látott a lány is aki tetszik (és én is neki valószínűleg!!). Ő nem nevetett persze. Szóval miután hétfőre elmúlnak a patik és tiszta lesz a bőröm ez azért egy felejthető baklövés volt, igaz? Emiatt most csak nem ábrándul ki belőlem ha többet nem lesz rajtam semmi ilyesmi?

17F


2012. jan. 5. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi gáz. történnek ennél sokkal gázabb dolgok az emberrel, minthogy lekorrektoroz néhány pattanást.
2012. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

engem abszolút nem...

teljesen felejthető, te legalább próbálkozol eltüntetni valahogy...

ha a lány annyira nagy figyelmet szentel egy ilyen apróságnak, akkor az őt minősíti

2012. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont úgy gondolja,hogy legalább tettél ellene.Ne aggódj,szerintem semmit nem változott a véleménye.
2012. jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem ábrándultam volna ki :D Szerintem cuki amit csináltál :D Ha közelebb kerültök, csak nevetni fogtok ezen az egészen :)
2012. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!