Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a mikrogyűrű...

Mi a véleményetek a mikrogyűrűs hajhosszabbításról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég drága, de azt olvastam, hogy nem károsítja a hajat, mint a többi módszer.
2009. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik de ha fém alergiád van akkor ne csináltasd meg mert a gyürükről idővel lekopik a műanyag bevonat és a fém irritálhatja a bőrt. /tapasztalat/
2009. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire tartós? Mert nekem kedden csinálták meg, és már több tincs kiesett. Előtte hőillesztéssel volt, de akkor nem volt ilyen problémám! Köszi!
2009. máj. 23. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor tuti hogy nem jól csinálták meg!! Sokkal tartósabbnak kéne lennie. 1 hónap az tuti.
2009. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia! én is mikrogyűrűs hajhosszabbításon gondolkodom. te elkészíttetted? ha igen, bevált? milyen tapasztalataid vannak vele kapcsolatban?

köszi előre is!

2010. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, megcsináltattam, kevésbé tartós, mint a hőillesztéses és kevésbé teszi tönkre a hajat. Nekem nem tartott annyira sokáig mint a hőillesztéses.
2010. okt. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!