Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szemöldökömet bekenem...

Ha a szemöldökömet bekenem ricinus olajjal akkor csak sürübb lesz vagy esetleg sötétebb is lehet?

Figyelt kérdés
mert most nem látszik belőle szinte semmi és elég ritka is.. kiszoktam húzni minden nap... naszóval ha bekenném ricinus olajjal az elvileg növesztené és erősítené is.. és ha erősíteni akk sötétebb is lenne?? vagy hát igy jobban látszana?
2012. jan. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

elvileg igen, én is kenegetem és várom a csodát. mintha látnék vmi eredményt, nekem ritka gyér, ez talán segít rajta kicsit, de így is ki kell húznom minden nap cerkával, és port is teszek rá, mert am semmi sem látszana belőle kb.

am meg nem értem, mivel máshol meg tök erős és fekete a szőröm, ahol meg kéne, ott ritka. :/

2012. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

háát ez aaz:O velem is pont igy van

de mongyuk máshol se túl erős de azér a szemöldökömnél erősebb

azon is gondolkodtam h az egészet legyantázon és akk erősebben nő visszaXDXD de azért ennyire nem vagyok elvetemült

remélem a ricinus segít

2012. jan. 3. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
a gyantától inkább kopna, akkor inkább borotváld le :D
2012. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ja.XD arra gondoltam én is

végülis csak pát ketet kéne kibirniXDXD

de azért nem vesztem meg h meg is csináljam

2012. jan. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!