Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon megszeretnék szabadulni...

Nagyon megszeretnék szabadulni a fekete hajszíntől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
valami pénztárcabarátra gondolok és kíméletesre, lehetséges?
2012. jan. 2. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor növeszd le. Vehetnél olcsón szőkítőt de szerintem nem az a legjobb üzlet ha leégeted a hajad.

Inkább érdeklődd körbe, hogy nincs-e valakinek fodrász ismerőse, hogy megcsinálná neked kedvezménnyel.

2012. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, elvagyok keseredve és mindenen szeretnék változtatni, a külsőmön is..
2012. jan. 2. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom az olcsó kategóriába belefér e egy 3000 Ft-os dolog? De ha igen akkor olvastam ezekről a festett hajszín eltávolítókról. Vegyes a tapasztalat,de Én adok a dolognak egy esélyt,ha lesz rávalóm.:)
2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

23:01

Ismerősöm hajradírozott már, az is roncsol, csak nem annyira. És jó csúnya, narancssárga színű lesz utána a hajad, így mindenképp rá kell festeni.

2012. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez e a hajradír,de Én ezekről beszéltem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Elvileg ezek úgy lettek kifejlesztve,hogy nem roncsolnak,mint az,amiről szerintem Te írsz,már ha nem ugyanaz a kettő.

2012. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3000 ft DMben colorbe4 nekem már másodszorra adta vissza eredeti barna hajam.Hülyeség hogy narancssárga lesz.
2012. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, holnap megnézem :)
2012. jan. 3. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
S télleg nem károsította? Nekem zsírosodó a hajam töve és nagyon száraz a vége,így attól félnék,hogy a végét tönkretenné annyira,hogy le kelljen vágni,mert ennek már nem sok rontás kell.
2012. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem károsít,nyugodtan használhatod.
2012. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én vissza tudtam kapni a saját hajszínem. Összekevertem sok head and shoulders 50 g c vitamin porral meg egy lehelletnyi vízzel és ezt a keveréket fólia alatt rajta hagytam a hajamon. A feketére festett hajamat, ami ráadásul fodrsázkellékes boltból vett tartós azaz permanens hajfesték, teljesen kiszedte, de nem egy ülésben, meg kellett csinálnom kb hétszer. egy órára vagy másfélra hagytam mindig rajta. és egy nap maximum kétszer szabad megcsinálni mert kicsípi a bőrt. a hajnak semmi baja nem lesz, nagyon fényes és puha lesz tőle.Legelőször ilyen vöröses szint fogsz kapni, ne ijedj meg, ezt is ki fogja szedni csak türelmesen csináld ezt a technikát. nekem szinte szürkésbarna hajam volt, és hétszer megcsináltam és teljesen az eredetit kaptam vissza!! és nem ment tönkre a hajam
2022. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!