Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tuntessem el a voroset a...

Hogy tuntessem el a voroset a fejboromrol?

Figyelt kérdés

Befestettem vorosre itthon a hajam. De az egesz feljborom voros! Mar 1 hete be lett festve, 3szor mostam hajat, de nem kopik ki a festek a boromrol.


Mit csinaljak? Fodraszok hogy csinaljak?


23L


2011. dec. 30. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ahol hajad van onnan majd lekopik, ott úgysem látszik. ahol meg nincs hajad, homlokod, halántékod ott Cif nagyon szépen leviszi. mondjuk én festés után megmosom a hajamat és azonnal Ciffel szépen letakarítom ott, ahol látszik a festék. persze ha nem túl jó minőségű volt, akkor megfoghatta úgy a bőröd, hogy majd lassan kopik csak le.
2011. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem vmi pakolás kéne rá, ami jó tisztító hatású. ha más nem, krémezd, balzsamozd, vmi csak lehozza.

de mivel hnap szilveszter, én a helyedben nem bíznám a véletlenre, és elmennék egy fodrászhoz megkérdezni hogy mit lehet tenni ilyenkor, vagy pedig leszedné neked róla, nekik van vmi rá biztos.

2011. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom a gyors valaszokat!

homlokom , halantekom nem olyan, mivel festesnel mindig korbe kenem az arcom es a halantekom testapoloval vastagon, igy ott nem fogja meg.


egyedul a fejborom voros, de az sem latszik , csak engem idegesit a tudat... max holnap majd hatra tuzom a fufrum es akkor annyira nem latszik.


de kb mennyi ido meg kikopik?

2011. dec. 30. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!