Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy hordjam a hajam?

Szerintetek hogy hordjam a hajam?

Figyelt kérdés
barna rövid hajam van, most növesztem mert röviden hamar zsirosodik és túl sokszor kell hajvasalót használnom. miközben növesztem elég bénán áll. addig amíg megnő hogy kellene hordanom?
2011. dec. 29. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajpántot tegyél bele,esetleg csatold el:)
2011. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél elölről 2 tincset (jobbról-balról) És tűzd hátra! Mennyire rövid a hajad?
2011. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elől 10 centi kellene kb a vállamig hátul rövidebb.

amúgy kösz a válaszokat!

2011. dec. 29. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:

ha van frufrud, akkor azt csatold hátra, vagy esetleg egy kis tincset elöl göndöríts be, az is tud csinos lenni.

Nézz utána, Rihannának volt rövid haja, és mégis változatosan tudta hordani. Egyszerű hajcsavarókkal is tudod göndöríteni, így nem kell sokszor hajvasalót/göndörítőt használnod :)

2011. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt: [link]
2011. dec. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utólag, ha ezt megcsináltatod, akkor szépen fog nőti, és a frufrudat egy idő után kézzel az egyik oldalra fésülöd (oldal frufrunak), és egész jól néz ki, aztán nem fog bénán állni, miközben nő.. Bár én nem hagytam el a hajvasalót, de kiszáríthatod is, ha ügyi vagy.

Bár én meggyorsítottam a hajnövési folyamatot:D Utálok várni:D

2011. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hogy gyorsítottad a növést? :)
2011. dec. 31. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
póthajat rakattam:D
2012. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!