Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj . Help : ) )?

Szőke haj . Help : ) )?

Figyelt kérdés
Szóval a hajam hidrogénnel van leszívatva,mert melíros.Arra a döntésre jutottam,hogy vennék egy szőke hajfestéket és befesteném az kevésbé lenne káros a hajamra,mert a melírozástól szegény eléggé kivan...az lenne a kérdésem,hogy valakinek valami ötlete hogy milyen hajfestéket használjak és egyéb tippek a SZŐKE HAJHOZ : ) ?!
2011. dec. 29. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, a festék szerintem olyan hagyományos sőke, de nem az a 100-asban kapható. az sztem mindegy milyen. szőke hajra meg vannak különböző kencék és pakolások, samponok és balzsamok, azt bármelyik rossmanban, dm-ben kérhetsz az eladótól.
2011. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hidrogén-peroxid használatát úgysem tudod elkerülni, mert szinte minden szőke hajfesték tartalmaz bizonyos mennyiségben, ettől leszel szőke. Esetleg a természetes alapú hajfestékek nem, talán a Henna ilyen.
2011. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a festék tartalmazza a hidrogán-peroxidod hanem az oxidálószer amit hozzáöntesz az maga a hidrogén-peroxid, És ez minden hajfestékhez kell rakni nem csak a szőkéhez hanem a feketéhez barnához... mindhez. Használj havégápoló olajat, és talán ne szőkére fesd a hajad mert sz roncsolja a legjobban. Használj hetente egyszer hajpakolást az sokat segít. a kallosnak vannak jó hajpakolásai de dmben rossmannban is vannak jók a gliss kurnak pl.
2012. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!