Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fájdalmas lesz? 5 éven...

Nagyon fájdalmas lesz? 5 éven keresztül borotvát használtam ott lent mert így volt egyszerűbb. de annyira megerősödött a szőr, h úgy döntöttem, h innentől kezdve epilálni fogok. Hogyan enyhítsem a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

igen nagyon fájdalmas lesz. Szerintem próbáld meg gyantázni

remélem ki bírod sok szerencsét!

2011. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fú, szerintem a gyanta jobb... mármint az egyszeri és fájdalmas, az epilátor meg ugye folyamatosan tépked... én tuti nem bírnám :( amúgy áruld már el légyszi, hogy hogy tudtad annyi ideig borotválni?? nekem mindig szúr és viszket, ha teljesen leszedem, ráadásul csúnya szőrbenövések lesznek... mit csináltál ezek ellen?
2011. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!