Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon igénytelennek tűnnék?

Nagyon igénytelennek tűnnék?

Figyelt kérdés
16 L vagyok. Régebben a hajamat kéthetente mostam. Utána rájöttem, hogy ez azért már sok, így elkezdtem heti egyszer megmosni. Nagyon jól bírta, mivel ugye hétköznap jártam iskolába, hétvégén meg sehova, ezért azt az öt napot simán kibírta, még ötödik nap megis kérdezték, hogy: "frissen mosott?:O". Viszont egyszer kaptam egy megjegyzést, azóta áttértem a heti két hajmosásra,(vasárnap és szerda este). Így viszont már a szerdai napot is nehezen bírja. Itt a téli szünet, mivel szinte sehova nem megyek gondoltam pihentetem és nem mosom meg, úgyse látja senki...Már egy hete nicns megmosva, és ma kiderült, hogy programom van, plusz szombat is. Mivel szombat megyek el ezért úgy terveztem, hogy aznap megmosom. De ma is megyek el, viszont szombatig legalább pihentetni akartam. Ha nem mosom meg és feltűzöm az nagyon giénytelen hatást kelt, igaz?:/ Nincs erre valami megoldás? Legalább addig hagyni akartam amíg szünet van:/
2011. dec. 27. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sapka?
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most miért nem tudod megmosni??? miért kell "pihennie"???
2011. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy se áll jól, nem tudom miért, de rajtam szinte semmilyen fazonú sapka nem áll jól..:/
2011. dec. 27. 13:31
 4/11 A kérdező kommentje:
AZért mert "tönkrevágtam". Gyakran mostam, vasaltam, szétvan törve, és nagyon hamar zsírosodik.
2011. dec. 27. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnos, szerintem, igénytelennek tűnnél. esetleg ha száraz samponnal próbálkozol az lehet, hogy javít rajta, de igazából itt csak a hajmosás segít :S
2011. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:) Hát megmostam. :)

MAjd inenntől kezdve jobban odafigyelek rá, kösznöm a válaszaitokat:)

Utolsó válaszoló, neked is:)

2011. dec. 27. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a legegyszerűbb; ha megmosod :) Amúgy nekem is van száraz samponom amit akkor használok ha pl. nincs időőm megmosni és csak KICSIT zsíros. Akkor rakok rá egy picit és fel se tűnik senkinek hogy nem mostam meg, és nem is kellt igénytelen hatást.remélem tudtam segíteni. szia!:)
2011. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
száraz sampon :D
2011. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor szerintem be fogok szerezni egyet:)

Előre is mindenkinek BÚÉK:D

2011. dec. 27. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
14:50-es vagyok. hát tényleg megérné:) és szívesen. Boldog új évet neked is!:))
2011. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!