Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne fájjon...

Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire az epilálás?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem epilálni a lábam, de nem tudtam végigcsinálni, mert annyira fájt, hogy már bőgtem. Ezelőtt egyszer megpróbálkoztam vele, de akkor is ez történt. Legalább 2 órát szenvedtem vele, de még így is csak az egyik lábam sikerült, az se teljesen. Elég alacsony a fájdalomküszöböm, gyantázni se tudok emiatt.


Mit csináljak, hogy ne fájjon ennyire? Ha veszek egy vízben használhatót, és forró vizes fürdés közben csinálom, kevésbé fájna?



2011. dec. 27. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor vidd a vízbe, ha nem konnektoros!!! Egyébként más tanácsom nincs: hozzá kell szokni. Én 8-10 éve kezdtem epilátort használni. Akkor én is visítottam a fájdalomtól. ma már a fazont és a hónaljamat is azzal szedem és nem is érzem.
2011. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valamivel hűtsd le a területet epilálás előtt, nálam a fagyasztott borsó bevált :)
2011. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nekem is erős volt a szőröm nagyon, 21 évig csak borotváltam. Az első epilálást én is részletekben csináltam, de jó volt látni a különbséget, meg az eredményeket. Nagyon megéri így szőrteleníteni, sokkal előbb kellett volna kezdenem nekem is.. Fürdés után ajánlatos epilálni, utána kamillás hintőport használj, ne testápolót ! Nekem adtak egy tippet, ami nagyon bevált. Eleinte szőrnövés irányában lassú fokozaton epilálj egy felületet, majd visszafele gyors fokozaton haladj! Így első körben nem akad bele annyi szálba a csipesz, nem húzza, a maradékot pedig visszafele leszedi. Így kevésbé fájdalmas. Kitartás! :)
2012. jan. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: és persze ne legyen túl hosszú a szőröd ! A hosszabb szálakat jobban húzza a gép.
2012. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Radírozd le a lábadat mert úgy a bőröd alatti szőrszálak is kijönnek. Ne hagyd nagyon meg nőni a szőrt csak rövidre, úgy kevésbé fáj. Annál jobb minél keményebb a lábad bőre.
2012. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!