Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier pattanáslefagyasztó...

Garnier pattanáslefagyasztó roll-on, vélemények?

Figyelt kérdés
Énmost vettem de amióta használom több patanásom van előtte csak egy volt azért vettem meg de azóta hogy használtam lett vagy 10...mit tegyek?
2011. dec. 27. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Ne használj ilyen sz*rokat, és ne higyj el mindent a reklámoknak. Tisztítsd minden reggel és este az arcodat arctejjel és tonikkal, kend be a bőrtípusodnak megfelelő (ha tudod egyáltalán, hogy milyen) krémmel. Hetente egyszer radírozz, és havonta-két havonta, ahogy a bőröd állapota megkívánja menj el kozmetikushoz arctisztításra. Ha gyulladt pattanásod van, akkor azt tonikkal nyugodtan kenheted, és kamillás oldattal is nyugodtan ecsetelheted.
2011. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyileg jó ecsetelőnek.Nem hinném,hogy a termék okozza.
2011. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ha allergiás a termék valamely összetevőjére, akkor lehet attól.

2011. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha allergiás, akkor valóban a termék okozhatja, viszont úgy általánosságban a terméknek semmi köze nincs a többi pattanáshoz. Én olyat használtam nagyon sokáig és nekem abszolút bevált.
2011. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké. előtte egy pattanásom vt mert am.nem vagyok pattanásos és vizen kivül nem kenek smemit abőrömre mert nem ronditom el magam 16evesen. csak ugy megkerdeztem.köszi
2011. dec. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!