Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet egyszerre használni a...

Lehet egyszerre használni a hajhabot, és a hajsprayt?

Figyelt kérdés

Hajhabom az volt alapból, és azt ugye nedves hajra viszem fel. Annak a lényege, hogy legyen vmi tartása a hajnak. Én nagyon szeretem, mert tényleg jobban néz ki tőle a hajam. Karácsonyra kaptam egy csomagot amibe volt sampon, és haj spray. Az mire való? Még sosem használtam ilyet. Ez látható a hátoldalán: ÚJ aqua light kétkomponensű(azmi???), tápláló spray. Mindennapos használatra, nedves és száraz hajra, ne öblítse ki stbstb... Lehet egyszerre használni a kettőt? És ennek mi a szerepe? Mi az, hogy kétkomponensű?

Köszönöm a válaszod!



2011. dec. 26. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet használni, a két komponens azt jelenti, h két alkotóelemből áll, és össze kell rázni használat előtt.
2011. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És milyen szerepe van? Fényt ad a hajnak? Vagy pontosan mi??
2011. dec. 27. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
tápláló spray...szeinted?
2011. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!