Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Nekem nem azok a szokásos "nagy" pattanásaim vannak, hanem nagyon aprók többnyire a homlokom.

Nagyon zavaróak, ezért mindennapos használatban van nálam az alapozó. Persze minden este alaposan lemosom, smink lemosóval, és utána vízzel, használok szárító krémet is, arc tonikot, de eddig nem értem el velük nagy változást. Ti mit javasoltok?


2011. dec. 23. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én azt javaslom, hogy menj el bőrgyógyászhoz, adni fog valami krémet vagy gyógyszert, később pedig havonta egyszer kozmetikushoz.
2011. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én évekig Zyneritet használtam, amit csak patikában lehet kapni orvosi vényre, de ezerszer jobban hat, mint bármelyik kozmetikai szer, amit valaha is használtam. Ha viszont nem akarsz költeni, azt ajánlom, kend be minden este citrommal, és hagyd rajta reggelig! Lehet, hogy furcsán hangzik, de én kipróbáltam, és nagyon hatásos. Egyébként ez egy régi módszer a 19. századból. Biológiailag a sav lemarja a pattanásokat, és a citrom még vitaminokhoz is juttatja a bőrt, ráadásul puhábbá teszi.
2011. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Homlokon ezek nagyon apró miteszerek,némelyiket csak tűvel lehet eltávolítani.De mindenesetre az arcradír és az agyagpakolás sokat segít ilyen bőrre.Én gyógyszert nem ajánlok!!!
2011. dec. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölösleges rá a gyógyszer. Menj el kozmetikushoz minden hónapban, nekem ez tette rendbe az arcomat. Természetesen kerülni kell a zsíros,olajos magvakat a csokit..ezek sajnos mind előhozzák.:S Ajánlom még az élesztőt, nekem remekül szárította a pattikat. Meg is eheted , de úgy is jó ha beáztatod tejbe és pakolásként a problémás részre kened.
2011. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és hogy ha alapozót használok, az árt neki?
2011. dec. 24. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,mert nem levegőzik és begyulladhat.
2011. dec. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!