Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befejezem a hajvasalást...

Ha befejezem a hajvasalást akkor magától rendbe tud jönni a hajam?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Először is vágasd le a törött végeket, aztán ha nem vasalod a hajad, akkor tutira nem fog annyira töredezni. De azért használj valami hajvégápolót, és akkor biztos egészséges lesz a hajad. :)
2011. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az már nem fog rendbe jönni. Használhatsz mindenféle ápolót, akkor esetleg lassabban törik majd, de a vasalás miatt az egész hossza károsodott, szóval ahhoz, hogy teljesen egészséges legyen le kell az egészet növeszteni. Magától nem fog regenerálódni, csak a sok szilikonos hajápoló kicsit elfedi a károsodottságát.
2011. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog rendbe jönni! Tapasztalatból beszélek. 2 éven keresztül napi szinten vasaltam a hajam. Teljesen tönkrement, leszakadt az egész a mellemtől a vállamig. Aztán elhatároztam, hogy befejezem. 2 évbe telt, mire normálisan rendbe jött. Meg kellett várnom, míg lenő a szétvasalt rész, mert addig csak folyamatosan szakadt, töredezett és tiszta száraz volt. Ahogy nőtt, már vágattam is le, folyamatosan ápoltam különböző hajerősítő olajokkal és más egyéb natúr termékekkel és most 4 év elteltével már egészséges derékigérő hajam van. Szóval ha tényleg szép hajat szeretnél, akkor minél előbb hagyd abba!
2011. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!