Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcbőr szárító szerek? Akár...

Arcbőr szárító szerek? Akár bolti, akár házilag?

Figyelt kérdés
Nagyon zsíros az arcbőröm, és emiatt pattanásos. Hiába mosom naponta többször tiszta vízzel, és használok pattanástalanítót, nem segít, mert annyira zsírosok a bőröm. Nem beszélve arról, hogy fénylik, és azt hiszem ez zavar a legjobban...
2011. dec. 22. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:

zsírosodik*

elfelejtettem írni, hogy 21 múltam, és már rég ki kellett volna nőjem a pattanásos korszakot.. szóval tényleg, ha akármilyen jó módszert ismertek, segítsetek, mert ez már nem természetes és "majd kinövöm", emiatt lassan már ki sem merek bújni itthonról:(

2011. dec. 22. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Szappanos vízzel !!

Vizezd be és tedd az arcodra [link]

Utána várj ilyen 5-10 percet és mosd le!

Nagyon szárítja az arcbőrt garantállom,hogy 2-3 használlat után már nem fog zsíros lenni:)

2011. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ilyen hosszabb időre még nem próbáltam szappannal, de tavaly, amikor szintén nagyon problémás volt a bőröm, rendszeresen mostam vele, de nem segített, sőt, mintha még rosszabb lett volna:( és azóta valahogy nem szeretek semmit használni, csak tiszta vízzel mosom meg... de már az se segít:( nem tudom mi lelt, már volt egy jó hosszú időszakom, amikor nem volt pattanásom (kb. egy év), amikor azt hittem, végre kinőttem... erre visszajött:(
2011. dec. 22. 19:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Lemostam így, tényleg, már most szárazabb...

milyen hidratáló krémet ajánlotok arca? amit arctisztítás után lehet használni?

2011. dec. 22. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bioboltban vettem valami kamillás szappant, használat után nagyon szép sima az arcbőröm. Napi kétszer használok. Nem mondom, hogy hú de jó, de ahhoz képest.. Szóval megállja a helyét.
2011. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csöppet el vagy tévelyedve.Ha tiszta vízzel mosod az arcod,jóhogy zsíros lesz,mivel az nem oldja le a lerakódott faggyúmaradványokat,eltömődnek a pórusaid és még pattanásosabb leszel.Ha pedig szárítás a cél,akkor ne használj hidratálókrémet,mert az is zsírosít.
2011. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!