Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell punk hajat csinálni?

Hogy kell punk hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Jobb kategóriába nem tudtam ezt a kérdést besorolni, szóval:

Elég hosszú hajam van(fiú vagyok) és fogadtam egyik haverommal, hogy holnap elmegyek punk hajjal,mert régen olyanom volt, viszont az a gond, hogy most túl hosszú a hajam, ezért lelapul zselével is.

Olyat hallottam, hogy valahogy úgy kell, hogy először cukros vízzel, majd zselével és utána hajlakkal lefújni.

Valaki tud erről valamit?

A segítséget előre is köszi!

A másik gond az, hogy a hajlakk már majdnem elfogyott, alig van benne és holnp lesz a fogadás, úgyhogy ha valahogy meg lehet csinálni nélküle, az még jobb lenne.


2011. dec. 21. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Sokféleképp lehet felrakni, lehet kócos, fényes, tüske vagy toll szerű...


Kell valami ami összetartja. Hajlakk (drága), tojás (büdös lesz), szappan (túlzottan elnehezíti), zselé (a hosszút már nem fogja meg), kreppelés (széttöri a hajad)...


Előny, ha ki van száradva a hajad a festéstől, vagy csak úgy alapból. Szóval balzsamot felejtsd el.


Először mindenképp érdemes valamivel összetapasztani, aztán tupírozni vagy simára fésülni, és beledolgozni egy adag kötőanyagot. Ha hajszárítót használsz, gyorsabban beleszárad és nem kell órákat állni lehajtott fejjel.

2011. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!