Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kecsketejes szappant egész...

Kecsketejes szappant egész éjjel rajta szabad hagyni a bőrön?

Figyelt kérdés
Már kb. 3 hete használom,és nagyon bevált.Osztálytársamtól hallottam, hogy ő a kecsketejes krémet egész éjjel rajta hagyja a kezén (úszik, és kiszárad a víztől nagyon a keze.)Hogyha este bekenem az arcomat a szappannal, azt is rajta szabad hagyni éjjelre?Vagy nagyon ki fogja szárítani? /Pattanásos a bőröm, bár hál' Istennek egyre kevésbé.:)/
2011. dec. 20. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a szappant ne. Ha ezt akarod, akkor vegyél krémet inkább.
2011. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szappant??Gondolkozz már,úgy ragacsosan alszol majd egész éjszaka??
2011. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha beszappanozom,és várok 5 prcet,teljesen rászárad.és sima marad.ne olyanra gondolj mint pl a palmolive szappan..-.-
2011. dec. 21. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,tudom,én is használok kecsketejes szappant.De akármi is van benne,akkor is csak szappan,nem alkalmas rá h huzamosabb ideig a bőrödön maradjon.
2011. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

JÓ TANÁCS: NE TEDD!!


Egész biztosan nem hagynám a bőrömön egész éjjel a szappant. Teljesen szét szárítaná a LÚG!!

A szappanban levő lúg nem éppen arra való,hogy egész éjjel az arcodon figyeljen.

A szappan tisztálkodásra van,semmi más. Persze segítenek a natúr szappanok nem tagadom,de a szappan az csupán szappan és nem több.

Tehát ha ápolni szeretnéd a bőröd akkor nyugodtan mosd ezzel,de az utána következő KRÉM a LÉNYEG!!Inkább abból vegyél natúr és ápoló hatásút.


Sok sikert!!

2012. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!