Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan bőrgyógyász, aki valóban...

Olyan bőrgyógyász, aki valóban meghallgatja az embert és árban sem olyan vészes? (Lehet magán bőrgyógyász is és sztk-s is persze)

Figyelt kérdés
Pesten vagy Pest környékén.Előre is köszönöm!
2011. dec. 19. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr. Pfeiffer István

www.boror.hu

Itt találsz róla infót, én sokáig jártam hozzá, és nagyon rendes ember, és jó szakorvos. Árban sem vészes. Sokaknak ajánlottam már, és mindenki meg volt vele elégedve.

2011. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megnéztem,de árat nem találtam az oldalon,megkérdezhetem,hogy mennyi nála egy első vizsgálati díj?

Köszi előre is!:)

2011. dec. 19. 23:47
 3/5 A kérdező kommentje:

Most találtam egy olyat,hogy vizitdíj:3000 ft,ennyi lenne.

Ez tényleg nem sok.

Bocsi,ha figyelmetlen vagyok...

2011. dec. 19. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, 3000Ft. És nálam volt olyan eset, hogy nem fogadta el a pénzt. (visszatérő beteg voltam)
2011. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon szépen köszönöm a segítséget.:)Biztos,hogy felfogom őt keresni az ünnepek után.Nagyon ritka sajnos a mai világban,szerintem,hogy egy orvos,ne csak a pénzre utazzon.
2011. dec. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!