Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismersz jó alapozót?

Ismersz jó alapozót?

Figyelt kérdés

Alapozót szeretnék venni,ha lehet üvegeset.

Jól fedő,és hosszantartó.

Max 3000.-


2011. dec. 19. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem miss sporty van, 1300 Ft körüli

mi az hogy üveges?:D

2011. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A Miss Sporty nekem nagyon nem vállt be :/

Üvegben van:

[link]

ilyen

2011. dec. 19. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


nekem miss sporty bevált, imádom és elég belőle csak egy kicsi is, 1150-1250 volt azt hiszem :D

2011. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

utolsónak: nekem a miss sporty-tól nagyon szépen kijöttek a pattanásaim.. de kinek milyen a bőre. ami nekem nagyon jól bevált, az a rimmel london új alapozója [link]


ez van üveges változatban is, ha jól tudom.

2011. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
manhattan fekete tubusos.nekem ez vált be,évek óta ezt használom.
2011. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Catrice perfect resist

[link]

2011. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A catrice mennyibe kerül?
2011. dec. 19. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Oriflame Giordani Gold Mineral Therapy vált be de a Missha M Perfect Cover BB krém még annál is jobb, de drágább is.
2011. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem astor van,üveges,de az 5körül van
2011. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én bőröm enyhén pattanásos, nem a legrosszabb de van mit elfedni. Most vettem a Rossmannban múlthéten (ha szerencséd van még lecsaphatsz rá) egy Maybelline Affinitone Mineral Alapozót, 1499-ért. A neten 2-5 ezer az ára, így ez most nagyon jó akció. Amúgy eddig ez a legjobb alapozóm, jól fed, de természetes hatást kelt, jó a tartóssága is és a nagyon világos bőrömre is van árnyalata. A csomagolása pedig üveg. [link] Még a kommentek nagy része is azt bizonyítja hogy jó. A másik amit nézegett az egy új alapozó, a Rimmel Lasting Finish 25 Hour. Elvileg tapintás álló, nagyon tartós és a színkínálata is egész jó. itt olvashatsz róla elég jókat. [link] Most a Rossmannban ez 1800 Ft.

Nekem ez az első nagyobb beruházásom alapozóba, mindig csak valami olcsóbbat használtam, de nem bántam meg hogy megvettem. Szerintem ez az a sminktermék amin igazán nem érdemes spórolni. Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!