Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hajfényspray-ről? Egyáltalán ismeri valaki?

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 19. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerem.Nekem volt ilyen. Pénzkidobás :D
2011. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? Semmi "hatás"?
2011. dec. 19. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mikor ráfújod kicsit csillog, de kb addig a percig míg megszárad rajta. 1000 akárhány forintot nem ér meg.
2011. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. 1000 Ft-ért láttam. Köszi a választ! És esetleg em tudsz valami mást, amitől csillogna a hajam? :)
2011. dec. 19. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van még got2be ból az a lila, hővédős, kiegyenesítő, az is szikrázó hatást ígér, de nem csillog az sem.

Amiről viszont csak jót tudok mondani, az a Gliss Kur termékek. Puha lesz nagyon a hajam és fényesebb jóval mint a got2be tól! [link]

2011. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem használ!:)épp ettől csillog villog a hajam :$

Előfordult tavaly,hogy a srác aki matek órán mögöttem ült,és amúgy is jóba vagyunk simogatta a hajam,és mondta,hogy milyen egészséges hajam van meg szép fényes!:) Nem lőttem le a "titkot" hiszen ezek női praktikák!:P Reggel vasaláskor még fakó volt,most nagyon szépen fénylik a hajam! *-*

2011. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző! szerintem inkább a vasalástól fénylik a hajad. Vagyis nekem úgy van, ha kivasalom szép fényes meg puha. E nélkül is.
2011. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha kivasalom, vagy ha besütöm, akkor attól nekem is sokkal puhább, fényesebb, meg olyan "könnyű", vagy nem is tudom milyen, de jó! :)
2011. dec. 21. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!