Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a gond a műkörmömmel?

Mi a gond a műkörmömmel?

Figyelt kérdés

Még "kezdő" vagyok műköröm terén; egy egyszerű, de szép francia körmöt csináltattam. Rá két napra levegős lett alatta, nem értek hozzá, de gondolom, ez nem normális. Valamelyik már aznap úgy nézett ki. Holnap megyek töltésre, és lenne kedvem megemlíteni, hogy ez úgy néz ki, mint egy hullának. Másnap már függőlegesen be is tört a vége, azt lereszeltem.

Mivel tudok érvelni, hogy ne mondja azt a kiscsaj, hogy "ez normális"? Gondolom így a 10-ből leszedi a 6-ot, ami rossz, és akkor fizethetek a leszedésért, újjáépítésért, és töltésért is, ugye?

Kérem szépen, hogy aki ért hozzá, segítsen tanácsban!


2011. dec. 18. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a töltésért kell fizetni, le nem szedi, csak lereszel belőle.

Egyébként meg vagy a körmösöd csinált valamit rosszul, és keresned kellene egy másikat, vagy gyenge minőségű anyaggal dolgozik.

De semmiképpen sem normális, hogy 2 nap alatt így néz ki!

2011. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress másik körmöst! Ha már aznap levegős, és könnyen törik, akkor nem jól csinálja. Rossz előkészítés, és kevés az anyag, a stresszpontoknál nincs megfelelően megerősítve a köröm. Semmiképp nem mondhatja, hogy ez normális, mivel nem az. A leszedésért nem kérhet felárat, mivel sok körmösnél nincs is töltés, hanem leszedi az előző szettet, és újat épít (köztük én is). A leszedés csak akkor kerül pénzbe, ha nem szeretnél utána műkörmöt.
2011. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, a körmösöd béna, csak nem vallja be. Menj máshoz.
2011. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vissza nem mennék többet ahhoz a körmöshöz. Nekem 5 évig volt műkörmöm (épített porcelán) főztem, mostam, takarítottam vele és így is bírta minimum 5 hétig még levegős sem volt. A műkörmösöd egy béna idióta ,vagy nagyon gagyi anyaggal dolgozik. Tippes körmöt csinált am.?
2011. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!