Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
hajszinező sampont keresek . ami csak állitolag pár szár forint nem drága . Nem annyira ártalmas a hajra állitolag . hol tudok ilyet kapni ? olyan mint egy sampon csak hajat kell mosni vele és kész . valami tapasztalat ? várom válaszotokat
2011. dec. 17. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
oldalt felnyírják,befestik a tetejét vörösre melírokkal,középen meghagyják hosszúra és hajcsavaróval begöndörítik,majd fixálják.
2011. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj ne haragudj,nem erre a kérdésre adtam a választ!!!!
2011. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vannak szőke és barna hajra való samponok.A balea-nak van ilyenje,annyi,ha kicsit fakó barna a hajad,akkor szebb színt ad,de mosáskor lejön...Olyan mintha krémtubus lenne és nagyon zsírosítja a hajat szerintem...Színváltásra nem jó,csak kiemeli szebbé teszi az eredeti hajszínt.


Amire te gondolsz az szerintem a mousse szerű hajfestékek,pl a loreál sublime mousse ammóniamentes,nem károsít-én ezt használom.Tényleg pofon egyszerű a felvitel,mintha samponoznád a hajad,utána rajta kell hagyni 30percig és lemosod.Tartós hajfesték:)

2011. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!