Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett feketék! Nektek is...

Festett feketék! Nektek is gyorsan kopik a hajfesték?

Figyelt kérdés
Festett fekete hajam van(eredetileg szőkésbarna),még évekkel ezelőtt voltam 1x vörös,amit nagyon megbántam,és 1x le lett szívatva a hajam,lehetséges hogy amiatt nem marad meg rendesen a festék?(Pedig mondom,évekkel ezelőtt volt ez) A fekete hajfesték a mai napig nem fogja be rendesen a hajam,1-2 részt sose fog be ott barnás marad,a többi részen meg kb. 2hét után vörösesbarnára kopik(miért vörösesre?) Plusz nagyon gyorsan nő a hajam,úgyhogy a lenövés is hamar látszik.Szeretnék barnára térni,szerintetek az befogná a hajam?Vagy mit lehet ezzel csinálni?
2011. dec. 16. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
konkrétan fél évig szenvedtem azzal hogy kijöjjönXDDDD
2011. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve feketére van festve a hajam és még eddig nem volt ilyen problémám. Most volt hogy 1-szer megszivatták, mert úgy gondoltam szőke akarok lenni. De aztán meggondoltam magamat és befestették újra kékesfeketére, tehát maradok fekete. Én most azért félek, hogy mivel most meg volt szivatva kicsit, akkor emiatt fog hamarabb lekopni.
2011. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak az én hajam ilyen "szar".
2011. dec. 17. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Nem tudom, én már hallottam ilyet, hogy aki régebb óta festi a haját feketére, akkor egy idő után már nem fog rajta a festék...

Nekem még nem volt ilyen problémám, én teljesen elégedett vagyok vele. Sokan még azt is mondják, hogy a fekete haj roncsolja a hajat. Hát nekem meg pont ettől van rendben. Amikor szőke voltam, akkor roncsolódott és akkor mindig törött és száraz volt. Meg nem hullik annyira, mint sok más nőnek. Hozzám ragaszkodik ez a szín, úgy tűnik. :)

Hát próbálj kipróbálni más fajta hajfestékeket, biztos van valami megoldás arra, hogy ne kopjon neked se ennyire!

2011. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem marék számra hullik tőle a hajam,ezért is akarok váltani.A létező összes festéket végig próbáltam már...palette,garnier,loreal,syoss,schwarzkopf..teljesen egyformák..na jó a palette még csípte is a fejbőröm.
2011. dec. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!