Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mennyit ront a megítélésemen?

FFDP kérdése:

Ez mennyit ront a megítélésemen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pattanásos vagyok és gondoltam, hogy ha felkenek magamra alapozót az megoldja a problémát, úgyhogy egyszer kipróbáltam, de nagyon feltűnőre sikerült és sokan körberöhögtek, mondjuk senki se szólt semmit. Szóval rájöttem, hogy hülyeség volt. Ezek után ha minden vissza térne a régi kerékvágásba mit szólnátok az adott sráchoz?

16F


2011. dec. 15. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden csoda 3 napig tart. Elfogják felejteni, nem fognak ezzel foglalkozni.

Nyilván, ha van az osztálytársaid körében 1-2 bunkó (általában mindig van), akkor ezek néha-néha cikizni fognak, esetleg hangosan beszólnak majd direkt, hogy a többiek hallják. De ezzel nem lehet mit csinálni.

2011. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy mit ront a megítéléseden? Most viccelsz? Semmit. Kipróbáltál valamit és kész a bunkók meg mehetnek ahova akarnak. Ha nagyon pattanásos vagy fordulj bőrgyógyászhoz. Ne használj mindenféle szar dm-es stb.. termékeket. Ezeket felejtsd el. A bőrgyógyász segíteni fog. Tapasztalat
2011. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy a kozmetikus.Sok fiatal szégyenli,de az a szégyen,ha nem tesz ellene.Ne aggódj,semmi baj.Nekem nagyon sok fiatal fiú vendégem van,mégsem röhögök senkit körbe.Kitisztítom,ha újra kell,szemrebbenés nélkül szól,hogy beugrana kezelésre.
2011. dec. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj , a pattanásokat nem elfedni kell hanem megszüntetni őket.Menj el egy kozmetikushoz és mond el neki a gondodat.Ha a kozmetikus nem jön be akkor bőrgyógyász.Az már elég erős gyógyszert is felírhat ami garantáltan megszünteti a gondodat.Az alapozó csak olaj a tűzre ilyenkor ugyanis még több pattanást hoz elő.
2012. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!