Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már, aki kipattogott az...

Volt már, aki kipattogott az önbarnítós testápolótól? Hogy nézett ki, milyen jellegű volt a kiütés?

Figyelt kérdés
Tudom, inkább a nap..de én nem tudok napozni, sok mindenre allergiás lévén nem tudok sokat a szabadban lenni és olyan égő ilyen hipónak lenni. Sokfélét kipróbáltam, és a karomon, lábamon semmi baj, de a nyakon, dekoltázson pici kiütésszerű jön ki egy idő után, allergiás reakció vagy eltömíti a pórusokat? De akkor miért nem mindenhol van? Minden tapasztalatot szívesen fogadok és köszi előre is!
2009. máj. 17. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

nekem a karomon szokott kijönni és a hasamon is igazűbol ilyen kis csalánkiütésfélék... lehet hogy vam mindegyikben egy adalékanyag, amire allergiás vagy... =/ nézd meg mik vannak benne, és sztem csináltass egy allergia-tesztet. (ezt sztem csak akkor ha a többinél is kijöttek a kis pöttyök)

2009. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is olyan, köszi.
2009. máj. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!