Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sose, volt még festve a hajam...

Sose, volt még festve a hajam . Valami fontos tudni való?

Figyelt kérdés
Otthon szeretném befesteni a hajam illetve anya festené . De még Anyunak se és nekem sem volt festve a hajam . Schwarzkopf Palette mézszőke hajfestéket vettem és nem szeretném elrontani . Hasznos tanácsokat szeretnék kérni ezzel kapcsolatban . Előre is köszönöm
2011. dec. 14. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha tudjátok, hogy kell befesteni a hajat, akkor hajrá! Elhibázni akkor nem lehet. De én pl. nem tudom hogy kell befesteni egy hajat és fodrász festi nekem inkább.

Ha nem sötétebb a hajad, mint a mézszőke, akkor be fogja fogni, de ha netán sötétebb hajad van ennél, akkor nem biztos.

2011. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

asszem énis ilyen festékkel festettem a hajam,és bűn ronda lett.SÁRGA.:S egyböl mentem utánna a fodrászhoz h kezdjen vele valamit.

nem javaslom.vegyél 110-es árnyalatú garniert.ne rémülj meg hogy az mennyire világos szőke a képen ami rajta van,mert hidd el,olyan nem nagyon lesz,hacsak nem tök világos ígyis a hajad,viszont nem fogja besárgítani,csak szőkíteni.(barátnőmnek ezzel festem,és gyönyörű)

sok sikert!:)

14L

2011. dec. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem h nem lesz sárga a hajam :S és köszönöm mindenkinek
2011. dec. 15. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!