Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen kipattog, mit...

Rettenetesen kipattog, mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy elég kellemetlen problémám, mikor nemi tájékon borotválkozom, a borotvált terület másnapra nagyon kipattog és az egész fáj, és napokig tart ez a kellemetlen érzés, kb addig míg a szőr megint nőtt 1 keveset. Mit tegyek hogy ne pattogjak ki így?

Sürgős, kérlek segítsetek!


2011. dec. 14. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Gyantáztass, vagy epiláld. Azt meg ne hagyd, hogy a szőr megnőjön, mert igénytelen ha szúrod a partneredet.
2011. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdöttem míg rá nem jöttem h az eldobható borotvát max. 2x használd! minden használat után hintőporozd be a felületed! vagy krémmel attól függ melyik jobb számodra!
2011. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ez van. Van hogy begyullad 1-1 szőrtüsző, és hetekig gyulladt,gennyes.Hiába fertőtlenítőzöm vagy bármi..:S
2011. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!