Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befogja fogni a hajam tetejét?

Befogja fogni a hajam tetejét?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen színű szőke a hajam.

Most vettem hajfestéket kicsit sötétíteni akarom mert már nagyon sárgásodik. A teteje már lenőtt és ilyeyn sötétbarna már feketének látszik. Befesteném az uj hajfestékkel de félek hogy nemlesz az egész ugyanolyan színű és a teteje olyan sötét marad.


Most ilyen hajfestéket vettem:

[link]


2011. dec. 13. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Be fogja fogni. :)


A tövén eleve többet van, szóval elvégzi a festék rendesen a dolgát. :D

2011. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. dec. 13. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a töved sötét akkor nem fog látszani rajta a festett részen igen,onnan tudom hogy kb 2 hete festettem ilyen festéket az egyik rokonom hajára és hát nem lett szép.

Eddig mivel festetted?Mert ez a szin nagyon szép.

2011. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Legutoljára ezzel festettem 2 dobozzal.

[link]

2011. dec. 14. 10:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Eésőre szép meg minden, meg ha frissen van mosva akkor is, de ha elkezd zsírosodni sárgul be és nagyon csunyán látszik a lenövésem.
2011. dec. 14. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sötétebbet akarsz akkor a sötét hajtöved nem fogja be,csak a többi részt.A fodrászkellékesbe adnak a szőke festékhez 9-12 oxit kérj tanácsot hogy milyen szint lehetne hogy a sötét töved is jól befogja.Bár szerintem a mostaninál 2 fokkal sötétebbet és 9 oxi.Anya fodrász volt onnan tudom hogy mit kell csinálni illetve hogy ő hogy csinálta.De hátha adnak még itt hasznos tanácsot.
2011. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!