Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek elmenjek igy...

Szerintetek elmenjek igy fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár nappal ezelőtt tettem már fel ezzel kapcsolatban egy kérdést.Be vagyok rendelve a fodrászhoz hajszivatásra+hajfestésre,de meg van a menstruációm.Szerintetek elmenjek igy is,vagy mi legyen?Új időpontot sajnos nagyon nehezen találnék. :(


Esetleg fodrászok is irhatnak,hátha tudnak segiteni.

Köszönöm szépen előre is.


2011. dec. 13. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj el fodrászhoz! NEM BEFOLYÁSOLJA A MENSI az eredményt! Én már 8 éve festem a hajamat, mindig fodrászhoz járok és sokszor voltam úgy, hogy én is mensiztem, NEM VOLT KÜLÖNBSÉG! Ugyanolyan az eredmény, az egy nagy baromság, hülye pletyka, hogy ilyenkor nem szabad!
2011. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beteszel egy tampont,plusz még tisztasági betétet is.És elmész.
2011. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. :)

Most megnyugtattál,azt hiszem,hogy tényleg elmegyek.Barátnőmtől kérdeztem,ő is festette már ilyenkor,és ő se tapasztalt semmi változást.


Köszönöm még1szer,holnap irok,már saját tapasztalatból is. :)

2011. dec. 13. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Menjél.

Amúgy nem hülyeség a dolog, de manapság nem aktuális. Ez úgy a 80-as évekig jelentett akadályt, anyámtól mindig megkérdezte a fodrásza, és úgy kerestek időpontot. :D

2011. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is. :)


Miért akkor miben volt más,mint most?A hajfestékek voltak mások?

2011. dec. 13. 18:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Minden rendben ment,semmi gond nem volt.A hajfesték is szépen egyenletesen befogta a hajamat,úgy,mint máskor. :)


Köszönöm,hogy segitettetek. :)

2011. dec. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!