Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon korpás, vörös fejbőr,...

Nagyon korpás, vörös fejbőr, bőrgyógyon 2x voltam már, de nem szűnik, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Próbáltam csalános sampont, kénes sampont, Nisoralt és T-GEL-t is, plusz még a doki is felírt valami kencét, de 3 év után sem múlt még mindig el! Mit csinálhatnék még?

2011. dec. 12. 14:21
 1/6 anonim válasza:
válts orvost.....minél előbb.Most kamillával az gyulladás csökkentő.de menj másik dokihoz ezzel.
2011. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ápold természetesen a hajadat, és kerüld a bolti szintetikus, káros samponokat, balzsamokat, mert azok csak ártanak!

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2011. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kend be steroidos krémmel(ezt irasd fel bőrgyógyásszal).


Szal először mosd meg citrusos head&shoulders samponnal,éjszakára pedig kend be a vörös-korpás területeket a steroidos krémmel.Másnap-harmadnap is moss hajat és kend be....1héten belül eltűnik.

2011. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és ne kapard,SOHA.EZT TILOS.Ne szedegesd le a bőrt ne kapard,ha viszket,AKKOR SE.
2011. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kamillás öblítést csináltam tegnap. Komolyan nem értem mitől lehet. Szülésem után kezdődött. Gondolom lehet valami belső oka is, valami hormonváltozás vagy nem is tudom mi, de nemrég volt vérkép csinálva, aszerint minden rendben. Csak az lesz, hogy majd inkább valami magánrendelésre elmegyek, mert az sztk-s semmit nem ért..Azt mondták, hogy nem gomba, aminek azért örülök, de akkor mi lehet, ekcéma? Ezt a krémet akkor ki kéne próbálni, de akkor keresni kéne egy jó bőrgyógyászt. Esetleg nem tudtok? Pesti vagyok.
2011. dec. 13. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:

kipróbálhatnád még a teafaolajat, az gomba, baciölő és gyulladáscsökkentő és nem is irritáló hatású. Olavstam még a szódabirkabónáról is, tehát h azzal is leeht hajat mosni, semmi sampon nem kell, csak vizzel összekevrni a szódabiakarbónát, h massza legyen, ezzel bedörzsölni a hajat és utána ecetes vízzel leöblíteni, ebbe lehet illóolajat tenni. Nem kell a szódától megijedni, kioldja a zsirt.

Vagy: van még Ilcsa néni -asszem-kozmetikumok is, ezek természetes alapanyagokból készültek, lehet van vmi kencéje erre.

2012. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!